Pencere Otomasyonları

  • Anasayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Pencere Otomasyonları
Buradasınız:

Pencere otomasyonu mekanizmaları, rahatlıkla ulaşamayacağınız her bölge için kolay kullanım imkanı tanır. Ayrıca yangın ve duman tahlile sistemi ile ortaklaşa çalışabilme özelliğine sahiptir. O nedenle pencere mekanizmaları bir ük değil ihtiyaçtır. Aşğaıdaki montaj durumlarına uygun mekanizma seçm titizlikle yapılmalı. En optimum ürün seçimi yapılmalıdır.

Üstten menteşeli
Alttan menteşeli
Çatı penceresi
Dome penceresi
Louvre kapama
Güneş kırıcı


Ürünlerimiz


Montaj tipi: A,C,D
Çalışma voltajı: 230 Vac
Çalışma mesafesi: 180/225/300/500 mm
İtme/Çekme kuv.: 600 N
Koruma sınıfı: IP 44
Renk: Gümüş
Çalışma hızı: 22 mm/sn
içerdiği aksesuar: 2700064,2700106

Montaj tipi: A,C,D,E,F
Çalışma voltajı: 230 Vac / 24 Vdc
Çalışma mesafesi: 180/230/350/550/750 mm
İtme/Çekme kuv.: 600 N
Koruma sınıfı: IP 55
Renk: Gri
Çalışma hızı: 7-12 mm/sn
içerdiği aksesuar: İçerir
Kamuya açık ya da özel park alanlarında, özel konut ya da site girişlerinde araç geçişinin kontrol edilmesi ihtiyacı doğuyorsa, bariyerler en ideal çözümlerdir
Site veya işletme giriş çıkış noktasında konumlandırılan kameralar ve yazılımın yüklü olduğu bir PC sayesinde bu alana giriş çıkış yapan araçlar yetkilendirilir.
Bahçe kapılar, sıradan kapılar gibi bir destek noktası üzerinde dönüş yaparak çalışırlar. Giriş kapıları genellikle içe doğru açılır ve bu sebeple iç cephede kapının dönüş yapabileceği uygun bir alan bulunması gerekir.
Garaj kapı otomasyonunda gelişen kontrol sistemleri artık işleri daha da kolaylaştırıyor: inanılmaz derecede sessiz olan kontrol ünitesi ve zincir veya kayış sürücüsü ile donatılmış motorların kurulumunda her çeşit kapı için “ölçüye özel” çözümler sunulabilmektedir.
Garaj kapılarında pencere uygulması;güneş ışığından maksimum derecede faydalanmak ve içerisi ile dışarısı arasında görüntüsel bir bir bağ kurmak maksadı ile yapılır. Garaj kapılarımızda üç farklı renk pencere montajı yapmak mümkündür. Pencereleri sistem müsaade ettiği sürece istenildiği gib montajını yapmak mümkündür. Arzu edilirse bu pencerelerin içerisine güzel bir görüntü için aşağıdaki desenlerden yerleştirmekde mümkündür.
Fabrika ve depolarda yükleme boşaltmanın yapıldığı yerlerde fabrika seviyesi ile kamyon kasasının seviyesini eşitlemek amacıyla kullanılan, üzerine forklift ile çıkılabilen rampalar ve yükleme-boşaltma yapılan alanı dış etkilerden korumaya, ısı kayıplarını önlemeye yarayan körüklerle oluşturulan sisteme yükleme sistemi denilmektedir.
Bu otomasyon sistemlerinin uygulanması, panjurun sarıldığı ince borunun içine tüp motorun basitçe yerleştirilmesinden ibarettir. Panjurun kontrolünü hemen yanında duvara monte edilen butonlarla ya da taşınabilir radyo kumandası aracılığıyla gerçekleştirmek mümkündür.
Otomatik kepenk sistemleri iş merkezlerinde, mağaza girişlerinde, fabrikalarda, bina girişlerinde kullanılan sarmal sistemdir. Güvenlik önlemlerinin en başında otomatik kepenk sistemleri gelmektedir.
Radarlı otomatik kapılarımız ; klasik , modern ve geleneksel yapılarda kullanım için şık tasarımı ve kolay montajı ile en uygun çözümdür.
Her türlü ihtiyaca uygun bir model,Kontrol ünitesi, içerisindedir.Montaj kolaylığı sunar, Tek tuş ile otomatik ayarlama seçeneği.
Sağlam, fonksiyonel, estetik ve sertifikalara uygun, yüksek performanslı üretim özelliklerine ek olarak tüm aksesuar seçenekleriyle farklı mekanlarda kullanım avantajına sahiptir.